Azza PSAZ-550W
 57,99
Azza PSAZ-550W
0 op winkel voorraad
4 op online voorraad
Beschrijving
Een betrouwbare voeding kan zorgen voor een stabiel en efficiënt systeem.
De Azza PSAZ-550W heeft een totaal vermogen van 550 W. Met een certificatie van 80 PLUS Bronze spreek je over een betrouwbare voeding.
Specificaties
Brand
MerkAzza
Direct
Direct af te halenNee
Specs
HoofdkleurZwart
Diameter ventilator12.00 cm
Ingangsspanning100 - 240 V
Breedte150 mm
Diepte165 mm
Gewicht0.89 kg
Hoogte86 mm
BekabelingVast
Vermogen550 W
Certificatie80 PLUS Bronze
ATX versieNiet gespecificeerd
FormfactorATX
Stekkers
Molex aansluitingen2x
SATA aansluitingen2x
CPU aansluitingen0x
EPS aansluitingen4+4 pin
Moederbord aansluiting1x 20+4 pin ATX