Argus FLEX GF-350 Bulk
€ 64,99
Argus FLEX GF-350 Bulk
0 op winkel voorraad
15 op online voorraad
Beschrijving
De Inter-Tech GF-350 BULK is een krachtige 350-Watt voeding voor serveromgevingen. Met zijn 80 Plus Gold-certificering biedt deze unit een hoge energie-efficiëntie. De 20+4-pins ATX-aansluiting en Flex ATX-vorm maken hem geschikt voor diverse serverconfiguratiebehoeften. Deze voeding is ontworpen om stabiele en betrouwbare stroomvoorziening te leveren voor uw server-hardware.
Specificaties
Specs
| psu_specs_kleur | Grijs |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_ingangsspanning | 100 - 240 V |
| psu_specs_breedte | 81.8 mm |
| psu_specs_diepte | 150 mm |
| psu_specs_gewicht | 0.85 kg |
| psu_specs_hoogte | 40.5 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 350 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Gold |
| psu_specs_atxversie | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_formfactor | Flex ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 2x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 4x |
| psu_stekkers_cpu | 0x |
| psu_stekkers_eps | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Artikelnummer:
66348
Categorie: Voedingen
Gerelateerde producten
Inter-Tech HiPower SP-650
€ 50,99
SKU:
88882111
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 100 - 240 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 650 W |
| psu_specs_certificatie | Geen |
| psu_specs_atxversie | 2.40 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 4x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 4x |
| psu_stekkers_cpu | Ja |
| psu_stekkers_eps | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Gigabyte PSU GP-P550B
€ 56,99
SKU:
GP-P550B
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 550 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Bronze |
| psu_specs_atxversie | 2.31 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 3x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 6x |
| psu_stekkers_cpu | 0x |
| psu_stekkers_eps | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech Argus RGB-500W II
€ 58,99
SKU:
88882192
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 14.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 100 - 240 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 160 mm |
| psu_specs_gewicht | 1.29 kg |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 500 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Bronze |
| psu_specs_atxversie | 2.30 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 4x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 4x |
| psu_stekkers_cpu | 1x 4+4 pin |
| psu_stekkers_eps | 0x |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech BPS-850
€ 78,99
SKU:
88882242
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 100 - 240 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | 2.32 kg |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Modulair |
| psu_specs_maxvermogen | 850 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Bronze |
| psu_specs_atxversie | 3.10 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 0x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 6x |
| psu_stekkers_cpu | 0x |
| psu_stekkers_eps | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Antec Cuprum Strike CSK650
€ 80,99
SKU:
0-761345-11747-0
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 100 - 240 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 650 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Bronze |
| psu_specs_atxversie | 2.31 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 2x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 7x |
| psu_stekkers_cpu | 0x |
| psu_stekkers_eps | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Gigabyte P750GM 750W
€ 99,99
SKU:
GP-P750GM
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 100 - 240 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Semi modulair |
| psu_specs_maxvermogen | 750 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Gold |
| psu_specs_atxversie | 2.31 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 3x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 8x |
| psu_stekkers_cpu | 0x |
| psu_stekkers_eps | 2x 4+4 pin |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech Argus TFX-300W
€ 100,99
SKU:
88882144
Specs
| psu_specs_kleur | Grijs |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 230 V |
| psu_specs_breedte | 85 mm |
| psu_specs_diepte | 175 mm |
| psu_specs_gewicht | 0.98 kg |
| psu_specs_hoogte | 65 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 300 W |
| psu_specs_certificatie | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_atxversie | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_formfactor | TFX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 2x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 3x |
| psu_stekkers_cpu | Ja |
| psu_stekkers_eps | 0x |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Azza 850W Zwart
€ 128,99
SKU:
PSAZ-850G-3.0
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 100 - 240 V |
| psu_specs_breedte | 160 mm |
| psu_specs_diepte | 150 mm |
| psu_specs_gewicht | 2.68 kg |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Modulair |
| psu_specs_maxvermogen | 850 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Gold |
| psu_specs_atxversie | 2.92 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 3x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 6x |
| psu_stekkers_cpu | 2x 4+4 pin |
| psu_stekkers_eps | 0x |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |



