Cooler Master Force 500
€ 61,99
Cooler Master Force 500
0 op winkel voorraad
200 op online voorraad
Beschrijving
Cooler Master heeft met de CM Force 500 een degelijke behuizing in de markt gezet. Je kunt genoeg uitbreiden maar dient wel met de volgende afmetingen rekening te houden, je videokaart mag niet langer zijn dan 32 cm, en de hoogte van je processorkoeler mag niet hoger zijn dan 16.4 cm. De andere afmetingen worden ook genoemd en doe er wijs aan om deze te controleren.
De moederborden die je in deze Cooler Master CM Force 500 kunt monteren zijn ATX, Micro-ATX.
Specificaties
Specs
| case_specs_breedte | 190 mm |
|---|---|
| case_specs_diepte | 491 mm |
| case_specs_hoogte | 426 mm |
| case_specs_kleur | Zwart |
| case_specs_maxmobo | ATX, Micro-ATX |
| case_specs_aantalusb2 | 2x |
| case_specs_aantalusb3 | 1x USB 3.2 |
| case_specs_aantalusbc | 0x |
| case_specs_verlichting | Nee |
| case_specs_formfactor | Tower |
| case_specs_zijraam | Nee |
| case_specs_maxcpukoeler | 16.4 cm |
| case_specs_maxradiatortop | nvt |
| case_specs_maxradiatorfront | nvt |
| case_specs_maxgpu | 32 cm |
| case_specs_maxpsu | Niet gespecificeerd |
Artikelnummer:
45407
Categorie: Behuizingen
Gerelateerde producten
Thermaltake Chassis Stand Kit for the Tower 300
€ 31,99
SKU:
AC-074-ON1NAN-A1
Specs
| case_specs_breedte | 145 mm |
|---|---|
| case_specs_diepte | 266 mm |
| case_specs_hoogte | 459 mm |
| case_specs_kleur | Zwart |
| case_specs_maxmobo | nvt |
| case_specs_aantalusb2 | nvt |
| case_specs_aantalusb3 | nvt |
| case_specs_aantalusbc | nvt |
| case_specs_verlichting | nvt |
| case_specs_formfactor | Overig |
| case_specs_zijraam | nvt |
| case_specs_maxcpukoeler | nvt |
| case_specs_maxradiatortop | nvt |
| case_specs_maxradiatorfront | nvt |
| case_specs_maxgpu | nvt |
| case_specs_maxpsu | nvt |
Inter-Tech IT-6521 Straight
€ 36,99
SKU:
88881369
Specs
| case_specs_breedte | 170 mm |
|---|---|
| case_specs_diepte | 355 mm |
| case_specs_hoogte | 354 mm |
| case_specs_kleur | Zwart |
| case_specs_maxmobo | Micro-ATX, Mini-ITX |
| case_specs_aantalusb2 | 0x |
| case_specs_aantalusb3 | 2x USB 3.2 |
| case_specs_aantalusbc | 0x |
| case_specs_verlichting | Nee |
| case_specs_formfactor | Midi-Toren |
| case_specs_zijraam | Nee |
| case_specs_maxcpukoeler | 12.5 cm |
| case_specs_maxradiatortop | nvt |
| case_specs_maxradiatorfront | nvt |
| case_specs_maxgpu | 30 cm |
| case_specs_maxpsu | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech IT-3303 Hornet
€ 58,99
SKU:
88881340
Specs
| case_specs_breedte | 210 mm |
|---|---|
| case_specs_diepte | 400 mm |
| case_specs_hoogte | 455 mm |
| case_specs_kleur | Zwart |
| case_specs_maxmobo | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| case_specs_aantalusb2 | 2x |
| case_specs_aantalusb3 | 1x USB 3.2 |
| case_specs_aantalusbc | 0x |
| case_specs_verlichting | aRGB |
| case_specs_formfactor | Tower |
| case_specs_zijraam | Ja |
| case_specs_maxcpukoeler | 16 cm |
| case_specs_maxradiatortop | Niet gespecificeerd |
| case_specs_maxradiatorfront | Niet gespecificeerd |
| case_specs_maxgpu | 30 cm |
| case_specs_maxpsu | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech SM-007 Enforcer
€ 60,99
SKU:
88881354
Specs
| case_specs_breedte | 210 mm |
|---|---|
| case_specs_diepte | 400 mm |
| case_specs_hoogte | 385 mm |
| case_specs_kleur | Zwart |
| case_specs_maxmobo | Micro-ATX, Mini-ITX |
| case_specs_aantalusb2 | 2x |
| case_specs_aantalusb3 | 1x USB 3.2 |
| case_specs_aantalusbc | 0x |
| case_specs_verlichting | Nee |
| case_specs_formfactor | Small Form Factor |
| case_specs_zijraam | Ja |
| case_specs_maxcpukoeler | 15.5 cm |
| case_specs_maxradiatortop | nvt |
| case_specs_maxradiatorfront | nvt |
| case_specs_maxgpu | 31 cm |
| case_specs_maxpsu | Niet gespecificeerd |
Azza Noir 130
€ 64,99
SKU:
CSAZ-130
Specs
| case_specs_breedte | 215 mm |
|---|---|
| case_specs_diepte | 404 mm |
| case_specs_hoogte | 397 mm |
| case_specs_kleur | Zwart |
| case_specs_maxmobo | Micro-ATX, Mini-ITX |
| case_specs_aantalusb2 | 2x |
| case_specs_aantalusb3 | 1x USB 3.2 |
| case_specs_aantalusbc | 0x |
| case_specs_verlichting | aRGB |
| case_specs_formfactor | Small Form Factor |
| case_specs_zijraam | Ja |
| case_specs_maxcpukoeler | 16.5 cm |
| case_specs_maxradiatortop | Niet gespecificeerd |
| case_specs_maxradiatorfront | 240 mm |
| case_specs_maxgpu | 30 cm |
| case_specs_maxpsu | Niet gespecificeerd |
Sharkoon Shark Zone C10
€ 68,99
SKU:
4044951016426
Specs
| case_specs_breedte | 225 mm |
|---|---|
| case_specs_diepte | 370 mm |
| case_specs_hoogte | 180 mm |
| case_specs_kleur | Zwart |
| case_specs_maxmobo | Mini-ITX |
| case_specs_aantalusb2 | 0x |
| case_specs_aantalusb3 | 2x USB 3.2 |
| case_specs_aantalusbc | 0x |
| case_specs_verlichting | Nee |
| case_specs_formfactor | Small Form Factor |
| case_specs_zijraam | Nee |
| case_specs_maxcpukoeler | 15 cm |
| case_specs_maxradiatortop | nvt |
| case_specs_maxradiatorfront | nvt |
| case_specs_maxgpu | 31.5 cm |
| case_specs_maxpsu | Niet gespecificeerd |
Sharkoon TG4M RGB
€ 95,99
SKU:
4044951034840
Specs
| case_specs_breedte | 200 mm |
|---|---|
| case_specs_diepte | 455 mm |
| case_specs_hoogte | 430 mm |
| case_specs_kleur | Zwart |
| case_specs_maxmobo | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| case_specs_aantalusb2 | 0x |
| case_specs_aantalusb3 | 2x USB 3.2 |
| case_specs_aantalusbc | 0x |
| case_specs_verlichting | aRGB |
| case_specs_formfactor | Tower |
| case_specs_zijraam | Ja |
| case_specs_maxcpukoeler | 16 cm |
| case_specs_maxradiatortop | nvt |
| case_specs_maxradiatorfront | nvt |
| case_specs_maxgpu | 37.5 cm |
| case_specs_maxpsu | Niet gespecificeerd |
be quiet! Pure Base 501 Airflow White
€ 98,99
SKU:
BG075
Specs
| case_specs_breedte | 231 mm |
|---|---|
| case_specs_diepte | 450 mm |
| case_specs_hoogte | 463 mm |
| case_specs_kleur | Wit |
| case_specs_maxmobo | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| case_specs_aantalusb2 | 0x |
| case_specs_aantalusb3 | 2x USB 3.2 |
| case_specs_aantalusbc | 1x USB 3.2 |
| case_specs_verlichting | Nee |
| case_specs_formfactor | Midi-Toren |
| case_specs_zijraam | Nee |
| case_specs_maxcpukoeler | 17.8 cm |
| case_specs_maxradiatortop | 240 mm |
| case_specs_maxradiatorfront | 360 mm |
| case_specs_maxgpu | 36.8 cm |
| case_specs_maxpsu | Niet gespecificeerd |






