Cooler Master Elite 500
€ 75,99
Cooler Master Elite 500
0 op winkel voorraad
200 op online voorraad
Beschrijving
Cooler Master heeft met de Elite 500 een degelijke behuizing in de markt gezet. Je kunt genoeg uitbreiden maar dient wel met de volgende afmetingen rekening te houden, je videokaart mag niet langer zijn dan 40 cm, en de hoogte van je processorkoeler mag niet hoger zijn dan 16.3 cm. De andere afmetingen worden ook genoemd en doe er wijs aan om deze te controleren.
De moederborden die je in deze Cooler Master Elite 500 kunt monteren zijn ATX, Micro-ATX, Mini-ITX.
Specificaties
Specs
| case_specs_breedte | 204 mm |
|---|---|
| case_specs_diepte | 466 mm |
| case_specs_hoogte | 455 mm |
| case_specs_kleur | Zwart |
| case_specs_maxmobo | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| case_specs_aantalusb2 | 0x |
| case_specs_aantalusb3 | 2x USB 3.2 |
| case_specs_aantalusbc | 0x |
| case_specs_verlichting | Nee |
| case_specs_formfactor | Midi-Toren |
| case_specs_zijraam | Nee |
| case_specs_maxcpukoeler | 16.3 cm |
| case_specs_maxradiatortop | 240 mm |
| case_specs_maxradiatorfront | nvt |
| case_specs_maxgpu | 40 cm |
| case_specs_maxpsu | 18 cm |
Artikelnummer:
65779
Categorie: Behuizingen
Gerelateerde producten
Thermaltake Chassis Stand Kit for the Tower 300
€ 31,99
SKU:
AC-074-ON1NAN-A1
Specs
| case_specs_breedte | 145 mm |
|---|---|
| case_specs_diepte | 266 mm |
| case_specs_hoogte | 459 mm |
| case_specs_kleur | Zwart |
| case_specs_maxmobo | nvt |
| case_specs_aantalusb2 | nvt |
| case_specs_aantalusb3 | nvt |
| case_specs_aantalusbc | nvt |
| case_specs_verlichting | nvt |
| case_specs_formfactor | Overig |
| case_specs_zijraam | nvt |
| case_specs_maxcpukoeler | nvt |
| case_specs_maxradiatortop | nvt |
| case_specs_maxradiatorfront | nvt |
| case_specs_maxgpu | nvt |
| case_specs_maxpsu | nvt |
Inter-Tech IT-6502 Romea Black
€ 51,99
SKU:
88881336
Specs
| case_specs_breedte | 180 mm |
|---|---|
| case_specs_diepte | 360 mm |
| case_specs_hoogte | 355 mm |
| case_specs_kleur | Zwart |
| case_specs_maxmobo | Micro-ATX, Mini-ITX |
| case_specs_aantalusb2 | 1x |
| case_specs_aantalusb3 | 1x USB 3.2 |
| case_specs_aantalusbc | 0x |
| case_specs_verlichting | Nee |
| case_specs_formfactor | Small Form Factor |
| case_specs_zijraam | Nee |
| case_specs_maxcpukoeler | 14 cm |
| case_specs_maxradiatortop | nvt |
| case_specs_maxradiatorfront | nvt |
| case_specs_maxgpu | 29 cm |
| case_specs_maxpsu | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech JX-500
€ 52,99
SKU:
88881283
Specs
| case_specs_breedte | 240 mm |
|---|---|
| case_specs_diepte | 200 mm |
| case_specs_hoogte | 65 mm |
| case_specs_kleur | Zwart |
| case_specs_maxmobo | Mini-ITX |
| case_specs_aantalusb2 | 0x |
| case_specs_aantalusb3 | 1x USB 3.2 |
| case_specs_aantalusbc | 0x |
| case_specs_verlichting | Nee |
| case_specs_formfactor | Mini PC |
| case_specs_zijraam | Nee |
| case_specs_maxcpukoeler | 4.5 cm |
| case_specs_maxradiatortop | nvt |
| case_specs_maxradiatorfront | nvt |
| case_specs_maxgpu | Niet gespecificeerd |
| case_specs_maxpsu | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech IT-3303 Hornet
€ 58,99
SKU:
88881340
Specs
| case_specs_breedte | 210 mm |
|---|---|
| case_specs_diepte | 400 mm |
| case_specs_hoogte | 455 mm |
| case_specs_kleur | Zwart |
| case_specs_maxmobo | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| case_specs_aantalusb2 | 2x |
| case_specs_aantalusb3 | 1x USB 3.2 |
| case_specs_aantalusbc | 0x |
| case_specs_verlichting | aRGB |
| case_specs_formfactor | Tower |
| case_specs_zijraam | Ja |
| case_specs_maxcpukoeler | 16 cm |
| case_specs_maxradiatortop | Niet gespecificeerd |
| case_specs_maxradiatorfront | Niet gespecificeerd |
| case_specs_maxgpu | 30 cm |
| case_specs_maxpsu | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech IT-5905
€ 60,99
SKU:
88881236
Specs
| case_specs_breedte | 200 mm |
|---|---|
| case_specs_diepte | 415 mm |
| case_specs_hoogte | 410 mm |
| case_specs_kleur | Zwart |
| case_specs_maxmobo | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| case_specs_aantalusb2 | 0x |
| case_specs_aantalusb3 | 2x USB 3.2 |
| case_specs_aantalusbc | 0x |
| case_specs_verlichting | Nee |
| case_specs_formfactor | Tower |
| case_specs_zijraam | Nee |
| case_specs_maxcpukoeler | 14.5 cm |
| case_specs_maxradiatortop | nvt |
| case_specs_maxradiatorfront | nvt |
| case_specs_maxgpu | 32 cm |
| case_specs_maxpsu | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech C-3 Saphir
€ 66,99
SKU:
88881300
Specs
| case_specs_breedte | 205 mm |
|---|---|
| case_specs_diepte | 435 mm |
| case_specs_hoogte | 450 mm |
| case_specs_kleur | Zwart |
| case_specs_maxmobo | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| case_specs_aantalusb2 | 2x |
| case_specs_aantalusb3 | 1x USB 3.2 |
| case_specs_aantalusbc | 0x |
| case_specs_verlichting | Ja |
| case_specs_formfactor | Midi-Toren |
| case_specs_zijraam | Ja |
| case_specs_maxcpukoeler | 15 cm |
| case_specs_maxradiatortop | Niet gespecificeerd |
| case_specs_maxradiatorfront | Niet gespecificeerd |
| case_specs_maxgpu | 34.5 cm |
| case_specs_maxpsu | Niet gespecificeerd |
Sharkoon Shark Zone C10
€ 68,99
SKU:
4044951016426
Specs
| case_specs_breedte | 225 mm |
|---|---|
| case_specs_diepte | 370 mm |
| case_specs_hoogte | 180 mm |
| case_specs_kleur | Zwart |
| case_specs_maxmobo | Mini-ITX |
| case_specs_aantalusb2 | 0x |
| case_specs_aantalusb3 | 2x USB 3.2 |
| case_specs_aantalusbc | 0x |
| case_specs_verlichting | Nee |
| case_specs_formfactor | Small Form Factor |
| case_specs_zijraam | Nee |
| case_specs_maxcpukoeler | 15 cm |
| case_specs_maxradiatortop | nvt |
| case_specs_maxradiatorfront | nvt |
| case_specs_maxgpu | 31.5 cm |
| case_specs_maxpsu | Niet gespecificeerd |
be quiet! Pure Base 501 Airflow White
€ 98,99
SKU:
BG075
Specs
| case_specs_breedte | 231 mm |
|---|---|
| case_specs_diepte | 450 mm |
| case_specs_hoogte | 463 mm |
| case_specs_kleur | Wit |
| case_specs_maxmobo | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| case_specs_aantalusb2 | 0x |
| case_specs_aantalusb3 | 2x USB 3.2 |
| case_specs_aantalusbc | 1x USB 3.2 |
| case_specs_verlichting | Nee |
| case_specs_formfactor | Midi-Toren |
| case_specs_zijraam | Nee |
| case_specs_maxcpukoeler | 17.8 cm |
| case_specs_maxradiatortop | 240 mm |
| case_specs_maxradiatorfront | 360 mm |
| case_specs_maxgpu | 36.8 cm |
| case_specs_maxpsu | Niet gespecificeerd |



