Antec P20CE
€ 108,99
Antec P20CE
0 op winkel voorraad
83 op online voorraad
Beschrijving
Antec heeft met de P20CE een degelijke behuizing in de markt gezet. Je kunt genoeg uitbreiden maar dient wel met de volgende afmetingen rekening te houden, je videokaart mag niet langer zijn dan 37.5 cm, en de hoogte van je processorkoeler mag niet hoger zijn dan 17 cm. De andere afmetingen worden ook genoemd en doe er wijs aan om deze te controleren.
De moederborden die je in deze Antec P20CE kunt monteren zijn ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX.
Specificaties
Specs
| case_specs_breedte | 220 mm |
|---|---|
| case_specs_diepte | 469 mm |
| case_specs_hoogte | 490 mm |
| case_specs_kleur | Zwart |
| case_specs_maxmobo | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| case_specs_aantalusb2 | 0x |
| case_specs_aantalusb3 | 2x USB 3.2 |
| case_specs_aantalusbc | 0x |
| case_specs_verlichting | Nee |
| case_specs_formfactor | Tower |
| case_specs_zijraam | Nee |
| case_specs_maxcpukoeler | 17 cm |
| case_specs_maxradiatortop | 360 mm |
| case_specs_maxradiatorfront | 360 mm |
| case_specs_maxgpu | 37.5 cm |
| case_specs_maxpsu | 41 cm |
Artikelnummer:
63830
Categorie: Behuizingen
Gerelateerde producten
Thermaltake Chassis Stand Kit for the Tower 300
€ 31,99
SKU:
AC-074-ON1NAN-A1
Specs
| case_specs_breedte | 145 mm |
|---|---|
| case_specs_diepte | 266 mm |
| case_specs_hoogte | 459 mm |
| case_specs_kleur | Zwart |
| case_specs_maxmobo | nvt |
| case_specs_aantalusb2 | nvt |
| case_specs_aantalusb3 | nvt |
| case_specs_aantalusbc | nvt |
| case_specs_verlichting | nvt |
| case_specs_formfactor | Overig |
| case_specs_zijraam | nvt |
| case_specs_maxcpukoeler | nvt |
| case_specs_maxradiatortop | nvt |
| case_specs_maxradiatorfront | nvt |
| case_specs_maxgpu | nvt |
| case_specs_maxpsu | nvt |
Inter-Tech IT-6502 Romea Black
€ 51,99
SKU:
88881336
Specs
| case_specs_breedte | 180 mm |
|---|---|
| case_specs_diepte | 360 mm |
| case_specs_hoogte | 355 mm |
| case_specs_kleur | Zwart |
| case_specs_maxmobo | Micro-ATX, Mini-ITX |
| case_specs_aantalusb2 | 1x |
| case_specs_aantalusb3 | 1x USB 3.2 |
| case_specs_aantalusbc | 0x |
| case_specs_verlichting | Nee |
| case_specs_formfactor | Small Form Factor |
| case_specs_zijraam | Nee |
| case_specs_maxcpukoeler | 14 cm |
| case_specs_maxradiatortop | nvt |
| case_specs_maxradiatorfront | nvt |
| case_specs_maxgpu | 29 cm |
| case_specs_maxpsu | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech IT-6865
€ 66,99
SKU:
88881304
Specs
| case_specs_breedte | 175 mm |
|---|---|
| case_specs_diepte | 415 mm |
| case_specs_hoogte | 370 mm |
| case_specs_kleur | Zwart |
| case_specs_maxmobo | Micro-ATX, Mini-ITX |
| case_specs_aantalusb2 | 2x |
| case_specs_aantalusb3 | 2x USB 3.2 |
| case_specs_aantalusbc | 1x USB 3.2 |
| case_specs_verlichting | Nee |
| case_specs_formfactor | Midi-Toren |
| case_specs_zijraam | Nee |
| case_specs_maxcpukoeler | 14 cm |
| case_specs_maxradiatortop | nvt |
| case_specs_maxradiatorfront | nvt |
| case_specs_maxgpu | 34 cm |
| case_specs_maxpsu | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech X2 Duplex Pro
€ 76,99
SKU:
88881366
Specs
| case_specs_breedte | 205 mm |
|---|---|
| case_specs_diepte | 400 mm |
| case_specs_hoogte | 405 mm |
| case_specs_kleur | Zwart |
| case_specs_maxmobo | Micro-ATX, Mini-ITX |
| case_specs_aantalusb2 | 0x |
| case_specs_aantalusb3 | 1x USB 3.2 |
| case_specs_aantalusbc | 1x USB 3.2 |
| case_specs_verlichting | Nee |
| case_specs_formfactor | Small Form Factor |
| case_specs_zijraam | Nee |
| case_specs_maxcpukoeler | 16.5 cm |
| case_specs_maxradiatortop | nvt |
| case_specs_maxradiatorfront | nvt |
| case_specs_maxgpu | 37 cm |
| case_specs_maxpsu | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech IT-5916
€ 89,99
SKU:
88881316
Specs
| case_specs_breedte | 200 mm |
|---|---|
| case_specs_diepte | 420 mm |
| case_specs_hoogte | 400 mm |
| case_specs_kleur | Zwart |
| case_specs_maxmobo | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| case_specs_aantalusb2 | 0x |
| case_specs_aantalusb3 | 2x USB 3.2 |
| case_specs_aantalusbc | 0x |
| case_specs_verlichting | Nee |
| case_specs_formfactor | Midi-Toren |
| case_specs_zijraam | Nee |
| case_specs_maxcpukoeler | 14.5 cm |
| case_specs_maxradiatortop | nvt |
| case_specs_maxradiatorfront | nvt |
| case_specs_maxgpu | 35.5 cm |
| case_specs_maxpsu | Niet gespecificeerd |
be quiet! Pure Base 501 Airflow Black
€ 94,99
SKU:
BG074
Specs
| case_specs_breedte | 231 mm |
|---|---|
| case_specs_diepte | 450 mm |
| case_specs_hoogte | 463 mm |
| case_specs_kleur | Zwart |
| case_specs_maxmobo | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| case_specs_aantalusb2 | 0x |
| case_specs_aantalusb3 | 2x USB 3.2 |
| case_specs_aantalusbc | 1x USB 3.2 |
| case_specs_verlichting | Nee |
| case_specs_formfactor | Midi-Toren |
| case_specs_zijraam | Nee |
| case_specs_maxcpukoeler | 17.8 cm |
| case_specs_maxradiatortop | 240 mm |
| case_specs_maxradiatorfront | 360 mm |
| case_specs_maxgpu | 36.8 cm |
| case_specs_maxpsu | Niet gespecificeerd |
be quiet! Pure Base 501 Airflow White
€ 98,99
SKU:
BG075
Specs
| case_specs_breedte | 231 mm |
|---|---|
| case_specs_diepte | 450 mm |
| case_specs_hoogte | 463 mm |
| case_specs_kleur | Wit |
| case_specs_maxmobo | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| case_specs_aantalusb2 | 0x |
| case_specs_aantalusb3 | 2x USB 3.2 |
| case_specs_aantalusbc | 1x USB 3.2 |
| case_specs_verlichting | Nee |
| case_specs_formfactor | Midi-Toren |
| case_specs_zijraam | Nee |
| case_specs_maxcpukoeler | 17.8 cm |
| case_specs_maxradiatortop | 240 mm |
| case_specs_maxradiatorfront | 360 mm |
| case_specs_maxgpu | 36.8 cm |
| case_specs_maxpsu | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech X-908 Infini2 Black
€ 174,99
SKU:
88881240
Specs
| case_specs_breedte | 210 mm |
|---|---|
| case_specs_diepte | 510 mm |
| case_specs_hoogte | 530 mm |
| case_specs_kleur | Zwart |
| case_specs_maxmobo | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| case_specs_aantalusb2 | 0x |
| case_specs_aantalusb3 | 2x USB 3.2 |
| case_specs_aantalusbc | 2x USB 3.2 |
| case_specs_verlichting | aRGB |
| case_specs_formfactor | Tower |
| case_specs_zijraam | Ja |
| case_specs_maxcpukoeler | 16 cm |
| case_specs_maxradiatortop | Niet gespecificeerd |
| case_specs_maxradiatorfront | Niet gespecificeerd |
| case_specs_maxgpu | 42 cm |
| case_specs_maxpsu | Niet gespecificeerd |








