Inter-Tech Argus TFX-300W
€ 100,99
Inter-Tech Argus TFX-300W
0 op winkel voorraad
1 op online voorraad
Beschrijving
Een computervoeding is een essentieel onderdeel van elke desktopcomputer. Moderne voedingen zijn energiezuiniger en bieden een groot aantal beveiligingsfuncties, onder andere overspanningsbeveiliging en kortsluitingsbeveiliging.
Veel voedingen zijn tegenwoordig modulair, wat betekent dat je gemakkelijk onnodige kabels kunt loskoppelen om ruimte te besparen en de luchtstroom in je computerkast te verbeteren.
Let bij het kiezen van een voeding op het wattage en de efficiëntie, en vergeet niet te kijken naar het type aansluitingen en kabels dat je computer nodig heeft.
Een betrouwbare voeding kan zorgen voor een stabiel en efficiënt systeem.
De Inter-Tech Argus TFX-300W heeft een totaal vermogen van 300 W.
Specificaties
Specs
| psu_specs_kleur | Grijs |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 230 V |
| psu_specs_breedte | 85 mm |
| psu_specs_diepte | 175 mm |
| psu_specs_gewicht | 0.98 kg |
| psu_specs_hoogte | 65 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 300 W |
| psu_specs_certificatie | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_atxversie | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_formfactor | TFX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 2x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 3x |
| psu_stekkers_cpu | Ja |
| psu_stekkers_eps | 0x |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Artikelnummer:
88882144
Categorie: Voedingen
Gerelateerde producten
Inter-Tech SL-500 TBO
€ 38,99
SKU:
59918
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 110 - 240 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 500 W |
| psu_specs_certificatie | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_atxversie | 2.03 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 2x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 3x |
| psu_stekkers_cpu | Niet gespecificeerd |
| psu_stekkers_eps | Ja |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech SL-500 500W
€ 41,99
SKU:
88882140
Specs
| psu_specs_kleur | Zilver |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 230 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | 1.26 kg |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 500 W |
| psu_specs_certificatie | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_atxversie | 2.40 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 3x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 4x |
| psu_stekkers_cpu | 1x 4+4 pin |
| psu_stekkers_eps | Niet gespecificeerd |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech SL-500 Plus
€ 42,99
SKU:
56140
Specs
| psu_specs_kleur | Zilver |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 230 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | 0.99 kg |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 500 W |
| psu_specs_certificatie | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_atxversie | 2.40 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 3x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 4x |
| psu_stekkers_cpu | 1x |
| psu_stekkers_eps | Niet gespecificeerd |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech HiPower SP-650
€ 50,99
SKU:
88882111
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 100 - 240 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 650 W |
| psu_specs_certificatie | Geen |
| psu_specs_atxversie | 2.40 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 4x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 4x |
| psu_stekkers_cpu | Ja |
| psu_stekkers_eps | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Gigabyte PSU GP-P550B
€ 56,99
SKU:
GP-P550B
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 550 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Bronze |
| psu_specs_atxversie | 2.31 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 3x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 6x |
| psu_stekkers_cpu | 0x |
| psu_stekkers_eps | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Argus TFX-350W
€ 57,99
SKU:
61516
Specs
| psu_specs_kleur | Grijs |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 8.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 230 V |
| psu_specs_breedte | 85 mm |
| psu_specs_diepte | 175 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_hoogte | 65 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 350 W |
| psu_specs_certificatie | OVP, SCP , OCP, OS |
| psu_specs_atxversie | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_formfactor | TFX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 2x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 3x |
| psu_stekkers_cpu | Niet gespecificeerd |
| psu_stekkers_eps | Ja |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
be quiet! System Power 11 450W
€ 61,99
SKU:
BP009EU
Specs
| psu_specs_kleur | Grijs |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 450 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Bronze |
| psu_specs_atxversie | 2.92 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 1x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 5x |
| psu_stekkers_cpu | 0x |
| psu_stekkers_eps | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech Argus BPS-500
€ 63,99
SKU:
88882177
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 100 - 240 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | 1.67 kg |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 500 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Bronze |
| psu_specs_atxversie | 2.40 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 3x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 6x |
| psu_stekkers_cpu | 1x 4+4 pin |
| psu_stekkers_eps | 0x |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |


