Inter-Tech Argus GPS-600
€ 81,99
Inter-Tech Argus GPS-600
Een computervoeding is een essentieel onderdeel van elke desktopcomputer. Moderne voedingen zijn energiezuiniger en bieden een groot aantal beveiligingsfuncties, onder andere overspanningsbeveiliging en kortsluitingsbeveiliging.
Veel voedingen zijn tegenwoordig modulair, wat betekent dat je gemakkelijk onnodige kabels kunt loskoppelen om ruimte te besparen en de luchtstroom in je computerkast te verbeteren.
Let bij het kiezen van een voeding op het wattage en de efficiëntie, en vergeet niet te kijken naar het type aansluitingen en kabels dat je computer nodig heeft.
Een betrouwbare voeding kan zorgen voor een stabiel en efficiënt systeem.
De Inter-Tech Argus GPS-600 heeft een totaal vermogen van 600 W. Met een certificatie van 80 PLUS Gold spreek je over een betrouwbare voeding.
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 14.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 100 - 240 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 160 mm |
| psu_specs_gewicht | 1.96 kg |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 600 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Gold |
| psu_specs_atxversie | 2.40 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 3x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 6x |
| psu_stekkers_cpu | 1x 4+4 pin |
| psu_stekkers_eps | 0x |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Gerelateerde producten
Inter-Tech SL-500 TBO
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 110 - 240 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 500 W |
| psu_specs_certificatie | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_atxversie | 2.03 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 2x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 3x |
| psu_stekkers_cpu | Niet gespecificeerd |
| psu_stekkers_eps | Ja |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Eminent EM3908
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 160 - 270 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Modulair |
| psu_specs_maxvermogen | 600 W |
| psu_specs_certificatie | Geen |
| psu_specs_atxversie | 2.30 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 2x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 4x |
| psu_stekkers_cpu | 0x |
| psu_stekkers_eps | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
be quiet! System Power 11 450W
Specs
| psu_specs_kleur | Grijs |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 450 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Bronze |
| psu_specs_atxversie | 2.92 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 1x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 5x |
| psu_stekkers_cpu | 0x |
| psu_stekkers_eps | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech Argus BPS-500
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 100 - 240 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | 1.67 kg |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 500 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Bronze |
| psu_specs_atxversie | 2.40 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 3x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 6x |
| psu_stekkers_cpu | 1x 4+4 pin |
| psu_stekkers_eps | 0x |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Antec Cuprum Strike CSK650
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 100 - 240 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 650 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Bronze |
| psu_specs_atxversie | 2.31 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 2x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 7x |
| psu_stekkers_cpu | 0x |
| psu_stekkers_eps | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech Argus RGB-750W CM II
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 14.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 100 - 240 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 160 mm |
| psu_specs_gewicht | 1.56 kg |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Modulair |
| psu_specs_maxvermogen | 750 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Gold |
| psu_specs_atxversie | 2.30 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 3x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 8x |
| psu_stekkers_cpu | 1x 4+4 pin |
| psu_stekkers_eps | 0x |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
be quiet! System Power 11 650W
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 100 - 240 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 650 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Bronze |
| psu_specs_atxversie | 3.10 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 1x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 5x |
| psu_stekkers_cpu | 1x 4+4 pin |
| psu_stekkers_eps | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Gigabyte P750GM 750W
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 100 - 240 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Semi modulair |
| psu_specs_maxvermogen | 750 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Gold |
| psu_specs_atxversie | 2.31 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 3x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 8x |
| psu_stekkers_cpu | 0x |
| psu_stekkers_eps | 2x 4+4 pin |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |





