Gaming Pc's
Game zonder limieten met onze krachtige gaming PC’s. Van budget builds tot high-end rigs — topkwaliteit, topperformance. Ontdek jouw perfecte setup.
The Glitch
Checked!
Regelmatig onderhoud is essentieel om veilig met je computer te kunnen werken. Denk aan het installeren van de updates van het besturingssysteem of het bijwerken van naar de nieuwste versies van je geĂ¯nstalleerde software. Een klusje wat vaak vergeten wordt.

Smartphones
Samsung Galaxy A16 128GB A165 Zwart
€ 149,99
SKU:
14543
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.9 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.9 mm |
| Hoogte | 164.4 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 1080 x 2340 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 14 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|
Samsung Galaxy A17 4G 128GB Zwart
€ 179,99
SKU:
14822
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 79.9 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.5 mm |
| Hoogte | 164.4 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|
Samsung Galaxy A17 5G 128GB Zwart
€ 199,99
SKU:
14744
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.9 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.5 mm |
| Hoogte | 164.4 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|
Samsung Galaxy A17 5G 128GB Grijs
€ 199,99
SKU:
14745
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 79.9 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.5 mm |
| Hoogte | 164.4 mm |
| Kleur | Grijs |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|
Samsung Galaxy A17 5G 128GB Blauw
€ 199,99
SKU:
14746
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.9 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.5 mm |
| Hoogte | 164.4 mm |
| Kleur | Blauw |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|
Samsung Galaxy A26 5G 128GB A266 Zwart
€ 239,99
SKU:
14635
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.7 mm |
| Hoogte | 164 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 1080 x 2340 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung Galaxy Xcover 7 128GB G556 5G Zwart
€ 289,99
SKU:
14106
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 80.1 mm |
|---|---|
| Dikte | 10.2 mm |
| Hoogte | 169 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.6 inch |
| Resolutie | 2400 x 1080 pixels |
| Schermtype | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 14 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung G-556 Xcover 7 128GB zwart Enterprise
€ 289,99
SKU:
14477
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 80.1 mm |
|---|---|
| Dikte | 10.2 mm |
| Hoogte | 169 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.6 inch |
| Resolutie | 2400 x 1080 pixels |
| Schermtype | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 14 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung Galaxy A36 5G 128GB A366 Paars
€ 299,99
SKU:
14661
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 78.2 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.4 mm |
| Hoogte | 162.9 mm |
| Kleur | Paars |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung Galaxy A36 5G 128GB A366 Zwart
€ 309,99
SKU:
14636
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Ja |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 78.2 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.4 mm |
| Hoogte | 162.9 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung Galaxy A36 5G 128GB A366 Groen
€ 309,99
SKU:
14659
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 78.2 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.4 mm |
| Hoogte | 162.9 mm |
| Kleur | Groen |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung Galaxy A36 5G 128GB A366 Wit
€ 309,99
SKU:
14660
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 78.2 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.4 mm |
| Hoogte | 162.9 mm |
| Kleur | Wit |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung Galaxy A36 5G 128GB A366 Zwart Enterprise Edition
€ 319,99
SKU:
14737
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 78.2 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.4 mm |
| Hoogte | 162.9 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung Galaxy Xcover 6 Pro 5G Zwart
€ 339,99
SKU:
13495
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 79.9 mm |
|---|---|
| Dikte | 9.9 mm |
| Hoogte | 168.8 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.6 inch |
| Resolutie | 1080 x 2408 pixels |
| Schermtype | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 12 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Hardlopers
HP 250 G10 AK9W9AT#AKD – NoOS
SKU:
67551
Brand
| Merk | HP |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Aansl
| USB 2.x aansluitingen | 0x |
|---|---|
| USB 3.x aansluitingen | 2x |
| HDMI aansluiting | Ja |
| Thunderbolt aansluiting | 0x |
| USB Type-C aansluiting | Ja |
| Microfoon aansluiting | Ja |
| Webcam | Ja |
| Webcam type | 720p |
| Kaartlezer aanwezig | Nee |
Scherm
| Matte finish | Ja |
|---|---|
| Refreshrate | 60 Hz |
| Diagonaal | 15.6 inch |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Type paneel | IPS |
Os
| Geleverd met besturingssoftware | Nee |
|---|---|
| Besturingssoftware | Geen |
Netwerk
| Bluetooth | versie 5.3 |
|---|---|
| Ethernet/LAN | 0x |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| SSD interface | NVMe M.2 |
|---|---|
| Opslagtype | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
Processor
| Aantal cores | 6 |
|---|---|
| Aantal threads | 8 |
| Fabrikant | Intel |
| Familie | Intel Core i3 |
| Type | i3-1315U |
Tobo
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
|---|---|
| Nummeriek pad | Ja |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbordverlichting | Nee |
| Vingerafdrukscanner | Nee |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Nieuw |
|---|---|
| Nieuwstaat | Ja |
| Refurbished | Nee |
Gpu
| Grafische chip | Intel Iris Xe |
|---|---|
| Grafisch geheugen | Shared |
Ram
| Aantal DDR modules | Onbekend |
|---|---|
| Geheugencapaciteit | 8 GB |
| Geheugenlayout | Onbekend |
| Geheugentype | DDR4 |
Brother LC-223C Cyaan 5,9ml
SKU:
52462
Gigabyte GeForce RTX 5060 WINDFORCE OC 8G
SKU:
68139
Brand
| Merk | Gigabyte |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 8 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce RTX 5060 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 40 mm |
| Diepte | 199 mm |
| Hoogte | 116 mm |
| Benutte sloten | 3x |
| Aantal ventilatoren | 2x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 500 W |
| Benodigde kabel | 1x 8 pin |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 2.1b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Inter-Tech LGA1700 CPU montagekit bracket
€ 4,99
SKU:
88885600
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Disp
| DVI aansluitingen | nvt |
|---|---|
| DisplayPort aansluitingen | nvt |
| HDMI aansluitingen | nvt |
| USB-C aansluitingen | nvt |
| VGA aansluitingen | nvt |
Spec
| Chipset | nvt |
|---|---|
| Formfactor | nvt |
| Processor socket | s1700 |
| Aantal geheugensloten | nvt |
| Type geheugen | nvt |
| Opslaginterfaces | nvt |
Conn
| Aantal SATA aansluitingen | nvt |
|---|---|
| Type RGB | nvt |
| Interne USB 2.0 headers | nvt |
| Interne USB 3.0 headers | nvt |
| Interne USB-C headers | nvt |
Netw
| BlueTooth | nvt |
|---|---|
| Netwerk | nvt |
| WiFi | nvt |
Asus TPM-SPI Beveiligingschip
€ 6,99
SKU:
65945
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Disp
| DVI aansluitingen | nvt |
|---|---|
| DisplayPort aansluitingen | nvt |
| HDMI aansluitingen | nvt |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | nvt |
Spec
| Chipset | nvt |
|---|---|
| Formfactor | nvt |
| Processor socket | nvt |
| Aantal geheugensloten | nvt |
| Type geheugen | nvt |
| Opslaginterfaces | nvt |
Conn
| Aantal SATA aansluitingen | nvt |
|---|---|
| Type RGB | nvt |
| Interne USB 2.0 headers | nvt |
| Interne USB 3.0 headers | nvt |
| Interne USB-C headers | nvt |
Netw
| BlueTooth | nvt |
|---|---|
| Netwerk | nvt |
| WiFi | nvt |
Waar ben je naar op zoek?
- Geen categorieën